1. Onze winkel
  2. Groenten & Fruit
  3. Groenten
  4. Belgische groenten
  5. Veldsla
Kopen Veldsla 100 gr (Bio, De goedkoopste)
€ 1,79
Bio

Veldsla

Hilde en Charlotte (Perkuus)

100 gr | € 17,90/KG

€ 1,79
Bio
De goedkoopste

Reacties

Geen commentaar

Geef als eerste je mening

Dit vind je misschien ook leuk

Hilde en Charlotte (Perkuus)

<p><strong>Hilde de Boeck</strong> en <strong>Charlotte</strong> van de boerderij "Perkuus" produceren biologische groenten op slechts een paar kilometer van eFarmz, in Sint-Pieters-Leeuw, vlak naast het Erasmus ziekenhuis.</p>..

a4_hilde.jpg

Hilde en Charlotte (Perkuus) biedt ook

logo eFarmzlogo eFarmz
Bio, Lokaal, Genieten
eFarmz logo

Gebruikers onder de 18 mogen geen alcoholische dranken kopen.

Over ons

  • Onze producenten
  • Onze waarden
  • Onze zakelijke aanbiedingen
  • Blog
  • Jobs

Informatie

  • De maaltijdbox
  • De winkel
  • Abonnement
  • De levering
  • Prijzen maaltijdboxen

Heb je hulp nodig?

  • FAQ & helpcentrum
  • Neem contact met ons op

Veilige betalingen

FacebookInstagramLinkedin
  • Efarmz SRL BE0534.744.073
  • version 1.491.0
  • Algemene verkoopvoorwaarden
  • Juridische informatie
  • Gegevensbescherming
  • ODR
Nieuws
Promo's
Anti-afval
De goedkoopste
  • Groenten & Fruit
  • Zuivel
  • Vlees/Vis/Veggie
  • Traiteur
  • Bakkerij
  • Zoet
  • Hartig
  • Dranken
  • Bulk
  • Home
  • Hygiëne & schoonheid
  • Baby & kids
  • Huisdieren
Spinazie online kopen
BE
€ 3,59
Bio
5

Spinazie

Hilde en Charlotte (Perkuus)

500 gr | € 7,18 / KG

Krulpeterselie online kopen
BE
€ 2,70
Bio

Krulpeterselie

Hilde en Charlotte (Perkuus)

1 bos

Veldsla online kopen
€ 1,79
Bio

Veldsla

Hilde en Charlotte (Perkuus)

100 gr | € 17,90 / KG

Rode paprika online kopen
BE
€ 1,74
Bio

Rode paprika

Francis Kestemont

1 stuk

Komkommer online kopen
BE
€ 2,19
Bio
5

Komkommer

Francis Kestemont

1 stuk

Courgette online kopen
BE
€ 1,15
Bio

Courgette

1 stuk

Wortelen online kopen
BE
€ 1,69
Bio
5

Wortelen

Le Domaine La Falize

1 kg | € 1,69 / KG

Andijvie online kopen
-15%
BE
€ 2,12€ 2,49
Bio
5

Andijvie

Francis Kestemont

1 stuk

Kerstomaten kleurenmix online kopen
BE
€ 2,59
Bio

Kerstomaten kleurenmix

250 gr | € 10,36 / KG

Agria aardappelen, bloemig (gele/rode schil) online kopen
BE
€ 1,99
Bio
5

Agria aardappelen, bloemig (gele/rode schil)

Ferme de la Tortue

1 kg | € 1,99 / KG

Bloemkool online kopen
NL
€ 3,30
Bio
4

Bloemkool

1 stuk

Jonge slascheuten (mesclun) online kopen
BE
€ 1,79
Bio

Jonge slascheuten (mesclun)

Toubio

100 gr | € 17,90 / KG

Kerstomaten online kopen
BE
€ 2,29
Bio

Kerstomaten

Francis Kestemont

250 gr | € 9,16 / KG