1. Onze winkel
  2. Groenten & Fruit
  3. Groenten
  4. Belgische groenten
  5. Kastanjepompoen
Kopen Kastanjepompoen 1 stuk (800-1200 gr) (Bio, De goedkoopste)
€ 2,30
Bio
BE

Kastanjepompoen

Marc Ballat

1 stuk (800-1200 gr) | € 1,92/KG

BEBelgië
€ 2,30
Bio
De goedkoopste

Détails

Fictor en Red Kuri variëteiten (boerenzaden) geselecteerd voor hun nootachtige smaak en uitstekende houdbaarheid.

*Bij eFarmz is de natuur niet perfect, en net dat maakt haar zo mooi! De maten en uiterlijk kunnen wat verschillen, maar we passen altijd onze prijzen aan. Bedankt om onze bioboeren te steunen !

Reacties

Geen commentaar

Geef als eerste je mening

Dit vind je misschien ook leuk

Marc Ballat

MARC BALLAT teelt en verkoopt verschillende variëteiten van Belgische biologische appelen en peren. Hij maakt ook perensiroop en appelsap en speciale combinaties van appel-framboos, appel-zwarte bes, appel-vlier, peer-rode bes. Sinds 2008 heeft hij een boomgaard van 9 hectare in de gemeente Dalhem, maar hij is al actief sinds de jaren 1960 en is sinds..

a4_marcballa.jpg

Marc Ballat biedt ook

Conference peren online kopen
BE
€ 4,49
Bio
5

Conference peren

Marc Ballat

1 kg | € 4,49 / KG

Elstar appelen online kopen
BE
€ 4,55
Bio

Elstar appelen

Marc Ballat

1 kg | € 4,55 / KG

Prei online kopen
BE
€ 4,70
Bio

Prei

Marc Ballat

1 kg | € 4,70 / KG

Kastanjepompoen online kopen
BE
€ 2,30
Bio

Kastanjepompoen

Marc Ballat

1 stuk (800-1200 gr) | € 1,92 / KG

Peer-appelstroop online kopen
€ 6,99
Bio
5

Peer-appelstroop

Marc Ballat

450gr | € 15,53 / KG

Artisanaal appelsap online kopen
€ 3,65
Bio

Artisanaal appelsap

Marc Ballat

750mL | € 4,87 / L

Rode bieten online kopen
BE
€ 1,49
Bio
5

Rode bieten

Marc Ballat

500 gr | € 2,98 / KG

Appelsap (3 l) online kopen
€ 13,50
Bio
5

Appelsap (3 l)

Marc Ballat

3L | € 4,50 / L

Appel-perensap (3 l) online kopen
€ 13,99
Bio

Appel-perensap (3 l)

Marc Ballat

3L | € 4,66 / L

Artisanaal appel-perensap online kopen
€ 3,99
Bio

Artisanaal appel-perensap

Marc Ballat

750mL | € 5,32 / L

Santana appelen online kopen
BE
€ 4,49
Bio

Santana appelen

Marc Ballat

1 kg (hypoallergeen appel) | € 4,49 / KG

logo eFarmzlogo eFarmz
Bio, Lokaal, Genieten
eFarmz logo

Gebruikers onder de 18 mogen geen alcoholische dranken kopen.

Over ons

  • Onze producenten
  • Onze waarden
  • Onze zakelijke aanbiedingen
  • Blog
  • Jobs

Informatie

  • De maaltijdbox
  • De winkel
  • Abonnement
  • De levering
  • Prijzen maaltijdboxen

Heb je hulp nodig?

  • FAQ & helpcentrum
  • Neem contact met ons op

Veilige betalingen

FacebookInstagramLinkedin
  • Efarmz SRL BE0534.744.073
  • version 1.492.0
  • Algemene verkoopvoorwaarden
  • Juridische informatie
  • Gegevensbescherming
  • ODR
Nieuws
Promo's
Anti-afval
De goedkoopste
  • Groenten & Fruit
  • Zuivel
  • Vlees/Vis/Veggie
  • Traiteur
  • Bakkerij
  • Zoet
  • Hartig
  • Dranken
  • Bulk
  • Home
  • Hygiëne & schoonheid
  • Baby & kids
  • Huisdieren
Rode paprika online kopen
BE
€ 1,74
Bio

Rode paprika

Francis Kestemont

1 stuk

Wortelen online kopen
BE
€ 1,69
Bio
5

Wortelen

Le Domaine La Falize

1 kg | € 1,69 / KG

Komkommer online kopen
BE
€ 2,19
Bio
5

Komkommer

Francis Kestemont

1 stuk

Bloemkool online kopen
NL
€ 3,30
Bio
4

Bloemkool

1 stuk

Trostomaten online kopen
BE
€ 5,45
Bio
5

Trostomaten

Francis Kestemont

1 kg | € 5,45 / KG

Agria aardappelen, bloemig (gele/rode schil) online kopen
BE
€ 1,99
Bio
5

Agria aardappelen, bloemig (gele/rode schil)

Ferme de la Tortue

1 kg | € 1,99 / KG

Sjalotten online kopen
BE
€ 2,90
Bio

Sjalotten

Ferme de la Tortue

500 gr | € 5,80 / KG

Spitskool online kopen
-20%
BE
€ 2,12€ 2,65
Bio

Spitskool

Hilde en Charlotte (Perkuus)

1 stuk

Bos kervel online kopen
BE
€ 2,30
Bio

Bos kervel

Sybille en Aude (Mish Mash)

1 bos

Baby spinazie online kopen
BE
€ 1,79
Bio

Baby spinazie

Nicole Tournel

100 gr | € 17,90 / KG