1. Onze winkel
  2. Zuivel
  3. Kazen
  4. Kaas van koemelk en buffelmelk
  5. Le Staubut, gekookte kaas, anti-afval
Kopen Le Staubut, gekookte kaas, anti-afval 200gr (Nieuw bij, Bio, Speciale aanbieding, Anti-afval)
€ 6,97€ 9,95
Bio
-30%

Le Staubut, gekookte kaas, anti-afval

La ferme de Stée

200gr | € 34,83/KG

€ 6,97€ 9,95
Nieuw bij
Bio
Anti-afval
CSD 02/10/2026

Slachtoffer van zijn eigen succes

Gekookte kaas met rauwe koemelk, 6 maanden tot 1 jaar gerijpt.

Bijzonder lekker als geraspte kaas over een goed bord pasta!

Koel bewaren

Détails

Ingrediënten*: room van rauwe koemelk*, ferment, stremsel.

*afkomstig uit de biologische landbouw

Allergenen: melk

Reacties

Geen commentaar

Geef als eerste je mening

Dit vind je misschien ook leuk

La ferme de Stée

De Ferme de Stée, gelegen in Braibant (Ciney), wordt beheerd door Marie-Claire en haar zonen Cyrille, Valentin en Baptiste en is een 100% autonome en veelzijdige veehouderij. Oorspronkelijk een conventioneel melkveebedrijf sinds het einde van de jaren 1960, maakte de boerderij in 2012 een grote ommekeer door het behalen van het biolabel. Na de crisis..

a4_fermedeste.jpg

La ferme de Stée biedt ook

logo eFarmzlogo eFarmz
Bio, Lokaal, Genieten
eFarmz logo

Gebruikers onder de 18 mogen geen alcoholische dranken kopen.

Over ons

  • Onze producenten
  • Onze waarden
  • Onze zakelijke aanbiedingen
  • Blog
  • Jobs

Informatie

  • De maaltijdbox
  • De winkel
  • Abonnement
  • De levering
  • Prijzen maaltijdboxen

Heb je hulp nodig?

  • FAQ & helpcentrum
  • Neem contact met ons op

Veilige betalingen

FacebookInstagramLinkedin
  • Efarmz SRL BE0534.744.073
  • version 1.491.0
  • Algemene verkoopvoorwaarden
  • Juridische informatie
  • Gegevensbescherming
  • ODR
Nieuws
Promo's
Anti-afval
De goedkoopste
  • Groenten & Fruit
  • Zuivel
  • Vlees/Vis/Veggie
  • Traiteur
  • Bakkerij
  • Zoet
  • Hartig
  • Dranken
  • Bulk
  • Home
  • Hygiëne & schoonheid
  • Baby & kids
  • Huisdieren
Mozzarella online kopen
EU
€ 1,87
Bio

Mozzarella

Züger

100gr | € 18,72 / KG

Belgische halloumi, Berloumi, koemelk online kopen
€ 6,55
Bio

Belgische halloumi, Berloumi, koemelk

De Zuivelarij

250gr | € 26,20 / KG

Blok parmezaanse BOB kaas online kopen
IT
€ 8,40
Bio

Blok parmezaanse BOB kaas

Montanari & Gruzza

200 gr | € 42 / KG

Camembert di Bufala online kopen
IT
€ 9,50
Bio
5

Camembert di Bufala

3B Latte Caseificio

250gr | € 38 / KG

Hervekaas BOB online kopen
€ 3,45
Bio

Hervekaas BOB

Fromagerie du Vieux Moulin

100gr | € 34,50 / KG

Lactosevrije mozzarella online kopen
EU
€ 1,99
Bio

Lactosevrije mozzarella

Züger

100gr | € 19,90 / KG

Moëllon, kaas van het type Pont L'Evêque online kopen
€ 7,40
Bio

Moëllon, kaas van het type Pont L'Evêque

Kaasmakerij Gros Chêne

300gr | € 24,67 / KG

Picoleur, gewassen met witte wijn online kopen
€ 6,97
Bio
5

Picoleur, gewassen met witte wijn

Kaasmakerij Gros Chêne

260gr | € 26,81 / KG

Saveur des Godis, look en brandnetel online kopen
€ 6,35
4

Saveur des Godis, look en brandnetel

Le Plateau du Gerny

+/- 180gr | +-€ 35,28 / KG

Le Crémeux des Prés, type Chaource online kopen
€ 6,40
4

Le Crémeux des Prés, type Chaource

Le Plateau du Gerny

+/-200gr | +-€ 32 / KG

Ongezouten boter van rauwe melk online kopen
€ 5,99
Bio
5

Ongezouten boter van rauwe melk

La ferme de Stée

250gr | € 23,96 / KG

Gezouten boter van rauwe melk online kopen
€ 6,35
Bio

Gezouten boter van rauwe melk

La ferme de Stée

250gr | € 25,40 / KG

Brebiquette, tommekaas van schapen- en geitenmelk online kopen
€ 11,75
Bio
5

Brebiquette, tommekaas van schapen- en geitenmelk

La ferme de Stée

250gr | € 47 / KG

Verse kaas met Italiaanse kruiden online kopen
€ 4,40
Bio

Verse kaas met Italiaanse kruiden

La ferme de Stée

120gr | € 36,67 / KG

Cendré, type Morbier online kopen
€ 9,50
Bio

Cendré, type Morbier

La ferme de Stée

+- 250 gr | +-€ 38 / KG

Verse karnemelk online kopen
€ 2,45
Bio
5

Verse karnemelk

La ferme de Stée

1L | € 2,45 / L

Le Staubut, gekookte kaas online kopen
€ 9,95
Bio

Le Staubut, gekookte kaas

La ferme de Stée

200gr | € 49,75 / KG

Verse volle melk online kopen
€ 3,30
Bio

Verse volle melk

La ferme de Stée

1L | € 3,30 / L

Slachtoffer van zijn eigen succes

Poil de carotte, kaas van het type mimolette online kopen
€ 9,20
Bio

Poil de carotte, kaas van het type mimolette

La ferme de Stée

+- 200gr | +-€ 46 / KG

Slachtoffer van zijn eigen succes

Le Staubut, gekookte kaas, anti-afval online kopen
-30%
€ 6,97€ 9,95
Bio

Le Staubut, gekookte kaas, anti-afval

La ferme de Stée

200gr | € 34,83 / KG

THT 02/10/2026

Slachtoffer van zijn eigen succes