1. Onze winkel
  2. Dranken
  3. Wijnen & Alcohol
  4. Bubbels
  5. Crémant Tour de Tilice 13%
Kopen Crémant Tour de Tilice 13% 750mL (Bio)
€ 23,10
Bio

Crémant Tour de Tilice 13%

Domaine Tour de Tilice

750mL | € 30,80/L

€ 23,10
Bio

Deze Belgische crémant, gemaakt van Muscaris-, Johanniter- en Chardonnaydruiven, onderscheidt zich door zijn Waalse terroir, dat nog moet worden verkend voor de bruisende smaak. Hij wordt gemaakt volgens de traditionele methode en rijpt 12 maanden op latten, wat zorgt voor een levendige frisheid en een minerale afdronk. De aroma's van citrusfruit en witte bloemen maken er een levendige, elegante wijn van. De lage dosering (extra brut) bewaart zijn zuiverheid. Deze crémant is een mooie ontdekking van de Belgische wijnbouw, die frisheid en originaliteit combineert.

Détails

Appellation: BOB Crémant de Wallonie
Teelt: Biologisch
Variëteiten: Johanniter, Muscaris, Chardonnay
Serving: 9°
Alcohol: 13%
Regio: Luik, België

Reacties

Geen commentaar

Geef als eerste je mening

Dit vind je misschien ook leuk

Domaine Tour de Tilice

Domaine Tour de Tilice is in de eerste plaats een familieverhaal. Gelegen op het land van de 18e-eeuwse Tilice boerderij, gebouwd op de overblijfselen van een voormalige abdij, is het geëvolueerd door de generaties heen. 30 jaar geleden begon vader Marc met de productie van appels en peren. Toen Simon de boerderij overnam, besloot..

a4_tilice.jpg

Domaine Tour de Tilice biedt ook

logo eFarmzlogo eFarmz
Bio, Lokaal, Genieten
eFarmz logo

Gebruikers onder de 18 mogen geen alcoholische dranken kopen.

Over ons

  • Onze producenten
  • Onze waarden
  • Onze zakelijke aanbiedingen
  • Blog
  • Jobs

Informatie

  • De maaltijdbox
  • De winkel
  • Abonnement
  • De levering
  • Prijzen maaltijdboxen

Heb je hulp nodig?

  • FAQ & helpcentrum
  • Neem contact met ons op

Veilige betalingen

FacebookInstagramLinkedin
  • Efarmz SRL BE0534.744.073
  • version 1.490.0
  • Algemene verkoopvoorwaarden
  • Juridische informatie
  • Gegevensbescherming
  • ODR
Nieuws
Promo's
Anti-afval
De goedkoopste
  • Groenten & Fruit
  • Zuivel
  • Vlees/Vis/Veggie
  • Traiteur
  • Bakkerij
  • Zoet
  • Hartig
  • Dranken
  • Bulk
  • Home
  • Hygiëne & schoonheid
  • Baby & kids
  • Huisdieren
Cava Brut Il Lusio 11.5%, Domaine Josep Masachs online kopen
ES
€ 14,99
Bio

Cava Brut Il Lusio 11.5%, Domaine Josep Masachs

Josep Masachs

750mL | € 19,99 / L

Brut de Bioul 12%, Waalse crémant online kopen
€ 25,90

Brut de Bioul 12%, Waalse crémant

Château de Bioul

75cl | € 34,53 / L

Prosecco Extra Dry Superiore 11.5%, Matilde online kopen
IT
€ 23
Bio
4

Prosecco Extra Dry Superiore 11.5%, Matilde

Matilde

750mL | € 30,67 / L

Rode Wijn Nero D'avola 13.5%, Domaine Villa Carumè online kopen
IT
€ 9,50
Bio

Rode Wijn Nero D'avola 13.5%, Domaine Villa Carumè

Villa Carumè

750mL

Rode Wijn Léon 13%, Château de Gragnos online kopen
FR
€ 9,95

Rode Wijn Léon 13%, Château de Gragnos

Château de Gragnos

750mL

Terra Quantum 15%, rode wijn online kopen
€ 12,99
Bio

Terra Quantum 15%, rode wijn

Grafé Lecocq

750mL

Limoncello 35% online kopen
€ 28,90
Bio

Limoncello 35%

OCCHIOLINO

500mL | € 57,80 / L

Oranjewijn 13.5% - La Balle masquée online kopen
FR
€ 15,99
Bio

Oranjewijn 13.5% - La Balle masquée

La Balle

750mL

Rosé wine 12.5% - La Balnéaire, La balle online kopen
FR
€ 10,99
Bio

Rosé wine 12.5% - La Balnéaire, La balle

La Balle

750mL

Pet Nat 14% - La Balle au Bond, La balle online kopen
FR
€ 10,99
Bio

Pet Nat 14% - La Balle au Bond, La balle

La Balle

750mL | € 14,65 / L

Crémant Tour de Tilice 13% online kopen
€ 23,10
Bio

Crémant Tour de Tilice 13%

Domaine Tour de Tilice

750mL | € 30,80 / L