1. Onze winkel
  2. Dranken
  3. Wijnen & Alcohol
  4. Bubbels
  5. Prosecco Extra Dry Superiore 11.5%, Matilde
Kopen Prosecco Extra Dry Superiore 11.5%, Matilde 750mL (Bio, Veganistisch)
€ 23
Bio
IT

Prosecco Extra Dry Superiore 11.5%, Matilde

Matilde

750mL | € 30,67/L

ITItalië
4
(1 avis)
€ 23
Bio
Veganistisch

Op de neus is het mooi, het is helder, het is mooi en het zal iedereen aanspreken. Een echte favoriet! In de mond is het heel typisch voor Glera, met florale tonen en hints van wit fruit. Er is een vleugje zuur op de afdronk, die goed in balans is. De bubbels zijn zeer dicht.

Détails

Accellation: Conegliano Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G.
Teelt:Organisch
Variëteiten: 100% Glera
Dosering: 8°
Alcohol: 11,5%
Regio: Veneto, Italië

Reacties

Francoise D.

07-05-2024

Très bon !

Dit vind je misschien ook leuk

Matilde

Matilde is een biologische Prosecco Superiore D.O.C.G. uit Conegliano Valdobbiadene, gemaakt van handgeplukte Glera-druiven van op de heuvels van Cozzuolo, Vittorio Veneto. Matilde is in de eerste plaats een familieverhaal: drie Belgische broers hebben hun krachten gebundeld voor een biologische prosecco afkomstig van het land van hun voorouders in Italië. In de regio van de..

a4_matilde.jpg

Matilde biedt ook

Prosecco Extra Dry Superiore 11.5%, Matilde online kopen
IT
€ 23
Bio
4

Prosecco Extra Dry Superiore 11.5%, Matilde

Matilde

750mL | € 30,67 / L

logo eFarmzlogo eFarmz
Bio, Lokaal, Genieten
eFarmz logo

Gebruikers onder de 18 mogen geen alcoholische dranken kopen.

Over ons

  • Onze producenten
  • Onze waarden
  • Onze zakelijke aanbiedingen
  • Blog
  • Jobs

Informatie

  • De maaltijdbox
  • De winkel
  • Abonnement
  • De levering
  • Prijzen maaltijdboxen

Heb je hulp nodig?

  • FAQ & helpcentrum
  • Neem contact met ons op

Veilige betalingen

FacebookInstagramLinkedin
  • Efarmz SRL BE0534.744.073
  • version 1.492.0
  • Algemene verkoopvoorwaarden
  • Juridische informatie
  • Gegevensbescherming
  • ODR
Brut de Bioul 12%, Waalse crémant online kopen
€ 25,90

Brut de Bioul 12%, Waalse crémant

Château de Bioul

75cl | € 34,53 / L

Crémant Tour de Tilice 13% online kopen
€ 23,10
Bio

Crémant Tour de Tilice 13%

Domaine Tour de Tilice

750mL | € 30,80 / L

Cava Brut Il Lusio 11.5%, Domaine Josep Masachs online kopen
ES
€ 14,99
Bio

Cava Brut Il Lusio 11.5%, Domaine Josep Masachs

Josep Masachs

750mL | € 19,99 / L

Witte wijn Terre Charlot 13.5%, Chateau de Bioul online kopen
€ 19,50
Bio

Witte wijn Terre Charlot 13.5%, Chateau de Bioul

Château de Bioul

750mL

Terra Quantum 13%, witte wijn online kopen
€ 12,99
Bio

Terra Quantum 13%, witte wijn

Grafé Lecocq

750mL

Terra Quantum 12%, roséwijn online kopen
€ 12,99
Bio

Terra Quantum 12%, roséwijn

Grafé Lecocq

750mL

Terra Quantum 15%, rode wijn online kopen
€ 12,99
Bio

Terra Quantum 15%, rode wijn

Grafé Lecocq

750mL

Chinon 13%, rode wijn online kopen
€ 15,99
Bio

Chinon 13%, rode wijn

Grafé Lecocq

750mL

Abdij van Maredsous 40%, Gin Valéo online kopen
€ 36
Bio

Abdij van Maredsous 40%, Gin Valéo

Maredsous Distillery

500mL | € 72 / L

Witte Wijn Grillo 12.5%, Domaine Villa Carumè online kopen
IT
€ 9,50
Bio

Witte Wijn Grillo 12.5%, Domaine Villa Carumè

Villa Carumè

750mL

Nieuws
Promo's
Anti-afval
De goedkoopste
  • Groenten & Fruit
  • Zuivel
  • Vlees/Vis/Veggie
  • Traiteur
  • Bakkerij
  • Zoet
  • Hartig
  • Dranken
  • Bulk
  • Home
  • Hygiëne & schoonheid
  • Baby & kids
  • Huisdieren