1. Onze winkel
  2. Dranken
  3. Ciders
  4. Cider van de Cidrerie du Condroz 7%
Kopen Cider van de Cidrerie du Condroz 7% 750mL (Gecertificeerd vakmanschap)
€ 14,19

Cider van de Cidrerie du Condroz 7%

Cidrerie du Condroz

750mL | € 18,92/L

€ 14,19
Gecertificeerd vakmanschap

Een volledig traditionele cider. De appels worden zachtjes geperst gedurende 4 uur. Het sap wordt vervolgens gedurende meer dan 5 maanden op natuurlijke wijze gefermenteerd in eiken vaten. De tweede gisting zorgt voor een natuurlijke schuimkraag in de fles. Een complexe, aromatische en frisse cider dankzij de gebruikte appelsoorten. Zeer weinig bitterheid, verrassend lang aanhoudende aroma's en delicate, fijne, lichte belletjes.Vertaald met DeepL.com (gratis versie)

7%

Détails

Ingrediënten: Onbehandelde Belgische appels, suiker

Reacties

Geen commentaar

Geef als eerste je mening

Dit vind je misschien ook leuk

Cidrerie du Condroz

De Cidrerie du Condroz is een coöperatie met sociaal oogmerk en hanteert sterke waarden waarbij ze respect voor natuur en mens centraal stelt. Ze produceren er kwaliteitsvolle ciders en sterke dranken, en streven daarbij naar evenwicht en duurzaamheid. Ze werken samen met de natuur. Ze produceren onze cider met alleen maar oude variëteiten van..

a4_cidrerie.jpg

Cidrerie du Condroz biedt ook

logo eFarmzlogo eFarmz
Bio, Lokaal, Genieten
eFarmz logo

Gebruikers onder de 18 mogen geen alcoholische dranken kopen.

Over ons

  • Onze producenten
  • Onze waarden
  • Onze zakelijke aanbiedingen
  • Blog
  • Jobs

Informatie

  • De maaltijdbox
  • De winkel
  • Abonnement
  • De levering
  • Prijzen maaltijdboxen

Heb je hulp nodig?

  • FAQ & helpcentrum
  • Neem contact met ons op

Veilige betalingen

FacebookInstagramLinkedin
  • Efarmz SRL BE0534.744.073
  • version 1.492.0
  • Algemene verkoopvoorwaarden
  • Juridische informatie
  • Gegevensbescherming
  • ODR
Nieuws
Promo's
Anti-afval
De goedkoopste
  • Groenten & Fruit
  • Zuivel
  • Vlees/Vis/Veggie
  • Traiteur
  • Bakkerij
  • Zoet
  • Hartig
  • Dranken
  • Bulk
  • Home
  • Hygiëne & schoonheid
  • Baby & kids
  • Huisdieren
Cider natuur Le Lièvre 4.5% (33cl) online kopen
€ 3,79
Bio

Cider natuur Le Lièvre 4.5% (33cl)

Wignac

330mL | € 11,48 / L

Cider rosé Le Groupil 4.5% (33cl) online kopen
€ 3,79
Bio

Cider rosé Le Groupil 4.5% (33cl)

Wignac

330mL | € 11,48 / L

Cider natuur Le Lièvre 4.5% (75 cl) online kopen
€ 6,99
Bio

Cider natuur Le Lièvre 4.5% (75 cl)

Wignac

750mL | € 9,32 / L

Cider rosé Le Goupil 4.5% (75 cl) online kopen
€ 7,69
Bio

Cider rosé Le Goupil 4.5% (75 cl)

Wignac

750mL | € 10,25 / L

Alcoholvrije cider La Lady Squirrel (33cl) online kopen
€ 2,99
Bio

Alcoholvrije cider La Lady Squirrel (33cl)

Wignac

330mL | € 9,06 / L

Alcoholvrije cider La Lady Squirrel (75cl) online kopen
€ 5,99
Bio

Alcoholvrije cider La Lady Squirrel (75cl)

Wignac

750mL | € 7,99 / L

Cider van de Cidrerie du Condroz 7% online kopen
€ 14,19

Cider van de Cidrerie du Condroz 7%

Cidrerie du Condroz

750mL | € 18,92 / L