1. Onze winkel
  2. Box Mocktail
Kopen Box Mocktail
€ 14,50

Box Mocktail

€ 14,50
CSD 23/12/2018

Product niet beschikbaar

Reacties

Geen commentaar

Geef als eerste je mening

Dit vind je misschien ook leuk

logo eFarmzlogo eFarmz
Bio, Lokaal, Genieten
eFarmz logo

Gebruikers onder de 18 mogen geen alcoholische dranken kopen.

Over ons

  • Onze producenten
  • Onze waarden
  • Onze zakelijke aanbiedingen
  • Blog
  • Jobs

Informatie

  • De maaltijdbox
  • De winkel
  • Abonnement
  • De levering
  • Prijzen maaltijdboxen

Heb je hulp nodig?

  • FAQ & helpcentrum
  • Neem contact met ons op

Veilige betalingen

FacebookInstagramLinkedin
  • Efarmz SRL BE0534.744.073
  • version 1.490.0
  • Algemene verkoopvoorwaarden
  • Juridische informatie
  • Gegevensbescherming
  • ODR
Nieuws
Promo's
Anti-afval
De goedkoopste
  • Groenten & Fruit
  • Zuivel
  • Vlees/Vis/Veggie
  • Traiteur
  • Bakkerij
  • Zoet
  • Hartig
  • Dranken
  • Bulk
  • Home
  • Hygiëne & schoonheid
  • Baby & kids
  • Huisdieren
Eieren online kopen
BE
€ 2,99
Bio
5

Eieren

Coöperatie Coq Des Prés

6 stuks

Gemalen gourmetkoffie, fairtrade online kopen
€ 6,69
Bio

Gemalen gourmetkoffie, fairtrade

Café Cordier

250gr | € 26,76 / KG

Komkommer online kopen
BE
€ 2,19
Bio
5

Komkommer

Francis Kestemont

1 stuk

Kéfir Yuzu online kopen
€ 3,09
Bio

Kéfir Yuzu

Kult

330mL | € 9,36 / L

Trottinette, alcoholvrij bier online kopen
€ 2,55
Bio
5

Trottinette, alcoholvrij bier

Drinkdrink

330mL | € 7,73 / L

Courgette online kopen
BE
€ 1,15
Bio

Courgette

1 stuk

Toiletpapier (4 rollen), Grazie online kopen
€ 2,99
5

Toiletpapier (4 rollen), Grazie

Grazie EcoNatural

4 rollen

Plantaardige haverdrank online kopen
€ 2,35
Bio

Plantaardige haverdrank

Natumi

1L | € 2,35 / L

Wortelen online kopen
BE
€ 1,69
Bio
5

Wortelen

Le Domaine La Falize

1 kg | € 1,69 / KG

Bloemige aardappelen Agria (geel) online kopen
BE
€ 1,99
Bio
5

Bloemige aardappelen Agria (geel)

Flo'maraichage

1 kg | € 1,99 / KG