eFarmz
Onze maaltijdboxen
Energy balls – Hazelnoot & cacao Blooom bio
Bio
Glutenvrij. Garandeert niet de totale afwezigheid van dit allergeen.
Deel

Energy balls – Hazelnoot & cacao

Energy balls – Hazelnoot & cacao Blooom bio
Bio
Glutenvrij. Garandeert niet de totale afwezigheid van dit allergeen.
Deel

Energiehapjes met dadels, hazelnootpuree en cacao. Onweerstaanbaar, dankzij de combinatie van hazelnoten en dadels aan de buitenkant en een hazelnoot-cacaocrème binnenin! Bovendien zijn ze ook veganistisch en rijk aan vezels.

Zakje met 2 balletjes.

Maximale houdbaarheid: enkele dagen

Droog bewaren

Meer weten

Ingrediënten*: dadelpasta*(50,5%), amandelen*(11,6%), puree van hele amandelen*(9,9%), hazelnootpuree*(9%), sultanarozijnen*, cacaopoeder*(5%), hazelnoten*(3,9%), cacaomassa*(2%), dadelsiroop*(1%), zout.

*afkomstig uit de biologische landbouw

Allergenen: kan sporen bevatten van sesam, pinda en andere noten. Kan stukjes noot bevatten.

Blooom

BLOOOM is een assortiment van energy balls, die kleine snacks gemaakt op basis van gezonde, heerlijke, natuurlijke ingrediënten zoals walnoten, gedroogd fruit, noten, granen ... Deze energieballetjes bevatten geen gluten, zijn rijk aan vezels, zijn vegan en zitten vol smaak! Genieten zonder schuldgevoel!

Sinds kort gevestigd in Brussel, en toch heeft Blooom al een lange weg afgelegd ...

... Het idee werd uit Auckland meegebracht door Hélène die gepassioneerd is door gezond koken en ervaring heeft opgebouwd in grootkeukens waar men werkt met natuurlijke voedingsmiddelen (EXKi, TAN...). Ze was uitgeweken naar Nieuw-Zeeland om te leren en te bestuderen wat ze daar vervaardigen, en is naar Brussel teruggekeerd om ons te laten kennismaken met de "energy balls".

Bekijk alle producten
eFarmz

Je hebt nog geen producten in je mandje

Log in op je account

Nieuw bij eFarmz? Maak een account aan.

Verbinding maken met Facebook Verbinding maken met Google